[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: RvN
Forum Index » Profile for RvN » Messages posted by RvN
Message
Daca tot nu a fost inchis am zis sa ii ard azi un reset. Aia e, mergem inainte :)
Acest jurnal a ajuns la final si se poate inchide. Multumesc frumos.
Hmmm.....fix in fata lor as bea o cafea buna si mi-as limpezi putin gandurile :). Sa ai spor si sa te bucuri din plin de ele! :cool:
Update jurnal:

Nimic special :). Am bagat niste tropica soil amestecat cu cuart dennerle dupa ce am golit complet bazinul si l-am curatat temeinic. Am aruncat totul inapoi cum am nimerit si urmeaza sa procesez mai bine situatia ca sa il amenajez intr-un mod prietenos :). Vietatile sunt aceleasi, nu am mai adaugat nimic. Goguta adoarme si se trezeste cu un singur gand :D, nu il mai intereseaza de nimic altceva de cand s-a insurat.

O poza de dragul jurnalului:

image
RvN wrote:Cu mult drag! Cand ai de mutat vreo piatra, te rog, nu ezita. :wink:
cheama-ma si voi veni, ca duhul din lampa aia veche. :)
Cu mult drag! Cand ai de mutat vreo piatra, te rog, nu ezita. :wink:
Hopaaaa, ce avem noi aici? :) sa fie intr-un ceas bun. Japoniaaaaaa!
Conform titlului:

- Vand instalatie de Osmoza Inversa Aquili 190 lpzi NPS - a fost folosita foarte putin - pret 150 lei

0734.302.364 Stefan sau pm

Nu mai e valabil, s-a dat, multumesc
Abia astept sa il vad cu apa in el :D
Se vinde pompa de valuri Jebao Slw 10 (are 2 saptamani de functionare), la cutie cu factura si garantie - 350 lei

Tel: 0734.302.364, Stefan
Daca tot l-am insurat pe Goguta, i-am facut cadou de nunta apartament scaper's in locul garsonierei actuale. Saptamana viitoare ii fac mutarea in noua locatie, petrecerea dupa.
Rog administratia sa inchida acest jurnal. In curand se indulceste asa ca....
La Multi Ani! Un An Nou plin de impliniri!
dan.pavelescu wrote:P.I.M.P.?


Nu a fost usor sa ii gasesc o tinerica blue endler, nevinovata si dornica sa se mute cu abstinentul asta.
Pe scurt:

L-am insurat pe Goguta (nemernicul si tradatorul de cand s-a asezat la casa lui ii alearga pe cei 2 boraras de ii lesina). Se muta in curand la apartament (scaper's tank-ul de 55 litri) si poate ii mai lasa in pace cu ocazia asta.

Inchidem taraba si lichidam marfa momentan.
Se vinde skimmer Tunze 9001, la cutie cu toate accesoriile. Pret 250 lei. Tel. 0734.302.364, Stefan sau pm.
ocean wrote:Fain ce a iesit


Multumesc frumos!
Update:

Ieri am facut schimbul de apa si mentenanta (a durat maxim 30 minute), nu mai fertilizez nimic de ceva timp, mancare o data pe zi (vineri post negru).

Altceva nou...absolut nimic!

image
dan.pavelescu wrote:Cand am vazut gramezile de rahat si am belit ochii, unul din pesti mi-a spus care e motto-ul lor: mananc mancare sa fac burta si ma cac cacat.


Iar ceilalti au clipit afirmativ .
 
Forum Index » Profile for RvN » Messages posted by RvN
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com