[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
plante cine are asa ceva??  XML
Forum Index » Plante de acvariu
Author Message
Lazar Ginel
Ogar batran
[Avatar]

Joined: 18/01/2005 12:14:27
Messages: 1755
Location: IASI
IP:
Offline

daca cineva din romania are aceste plante sau le poate aduce va rog sa-mi trimite-ti pe forum mesaj ECHINODORUS LITTLE BEAR , ECHINODORUS GRIZZLY BEAR ,ECHINODORUS KLEINER BARTH ,ECHINODORUS RUBIN PITIC ,ECHINODORUS HARBICH SI ROT astept solutii ??

Ogar batrin dar.... cu miros fin
Alex
Administrator
[Avatar]

Joined: 28/07/2004 22:32:30
Messages: 4189
Location: Bucur-Obor
IP:
Offline

Am, am otinut de 3 ori deja tije si am imprastiat in Bucuresti cativa Echinodorus kleiner baer . Cred ca si Mosu are unu de la mine In clipa de fata nu mai am disponibili dar planta mama e bine merci

SPUNE-MI CE "CODOI" AI CA SA-TI SPUN CINE ESTI
Lazar Ginel
Ogar batran
[Avatar]

Joined: 18/01/2005 12:14:27
Messages: 1755
Location: IASI
IP:
Offline

Sandule cand vei m-ai avea tija cu plantute vreau si eu 2 bucati si sa-mi comunici si pretul si cumi-ti platesc

Ogar batrin dar.... cu miros fin
Alex
Administrator
[Avatar]

Joined: 28/07/2004 22:32:30
Messages: 4189
Location: Bucur-Obor
IP:
Offline

lazarginel wrote:Sandule cand vei m-ai avea tija cu plantute vreau si eu 2 bucati si sa-mi comunici si pretul si cumi-ti platesc

S-a facut cand e cazul te anunt

SPUNE-MI CE "CODOI" AI CA SA-TI SPUN CINE ESTI
Lazar Ginel
Ogar batran
[Avatar]

Joined: 18/01/2005 12:14:27
Messages: 1755
Location: IASI
IP:
Offline

mersi anticipat pentru echinodorus kleiner bar data trecuta nu cred ca am scris corect denumire eu m-ai am si alte plante pe lista mea si a inca doi de aici din iasi poate gasim si altii acvaristi care vor plante mai deosebite si stii tu pe cineva in germania care ni le poate trimite sau are drum pe acolo si acum a doua intrebare daca nu e cu suparare cine poate sa -mi faca rost si mie de Otoncinclus sp.si de Crossochelius siamensis daca stii tu de unde pot sa fac rost e bine fac o cinste cu bere

Ogar batrin dar.... cu miros fin
 
Forum Index » Plante de acvariu
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com