[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Intrebare  XML
Forum Index » Vivipari
Author Message
edygilet74
Member

Joined: 28/04/2014 15:33:34
Messages: 106
Location: Baia Mare
IP:
Offline

Buna ziua,
Ma mir ca nu ati auzit de vestitul crescator de guppy din Militari cu toate ca sunteti din Militari.
Eu sunt din Baia Mare si am auzit de el,iar la sediul FanClubului Guppy din oras exista si o fotografie cu el,
se pare ca este una dintre putinele fotografii in care a fost surprins de fanii guppy.
Si aici la noi sunt guppy, dar banuiesc ca nu sunteti interesat de guppy de provincie.
Atasez mai jos si fotografia cu vestitul crescator poate vi se pare cunoscut,poate v-ati intersectat prin cartier.
[Thumb - Legenda din Militari.jpg]

paradoxx
Aquamaster
[Avatar]

Joined: 06/07/2013 01:33:53
Messages: 3441
Location: Prin tara
IP:
Offline

pff.citesc inca de la inceput acest topic...incredibil....citesc si nu imi vine sa cred

doar din placerea de a o spune,o spun si eu : " guppy" "guppy" "guppy"

This message was edited 1 time. Last update was at 08/07/2014 06:39:43


Sunt Mandru ca sunt SUMA DEFECTELOR MELE 1488
[Email] [Yahoo!]
acvarist
Membru de baza
[Avatar]

Joined: 21/10/2012 13:08:33
Messages: 389
Location: Bucuresti, Militari
IP:
Offline

Asta din poza pare mai mult un pescar care sta cu undita de dimineata pina seara ca sa prinda peste nu pare a fi un crescator pasionat de guppy.
Deci hai sa fim seriosi si sa nu mai facem misto.
Va rog eu mult, si referitor la topic prefer sa raspunda la acest topic si cei din Bucuresti si din apropierea cartierului Militari. Daca aveti informatii clare despre vestitul crescator de guppy din Militari sa postati aici.
Eu am un zvon de la cineva ca ar putea fi domnul Mircea Oprea care a scris o carte si a avut un petshop intr-un Mall din Bucuresti care se numea Animal Hobby si care a dat faliment si fata lui sa mutat pe la Obor cu petshopul dar si ea a dat faliment deci nu e sigur ca el e vestitul crescator de guppy din Militari. Daca poate cineva sa afle informatii despre acest om ar fi interesant sa il cunoastem si in realitate.

acvarist batran
[Yahoo!]
paradoxx
Aquamaster
[Avatar]

Joined: 06/07/2013 01:33:53
Messages: 3441
Location: Prin tara
IP:
Offline

daca mai stie cineva date despre" vestitul crescator iubitor si pasionat de guppy" sa ne anunte.dorim neaparat sa i se afle identitatea secreta

Sunt Mandru ca sunt SUMA DEFECTELOR MELE 1488
[Email] [Yahoo!]
acvarist
Membru de baza
[Avatar]

Joined: 21/10/2012 13:08:33
Messages: 389
Location: Bucuresti, Militari
IP:
Offline

Deci cine mai e fan guppy si sta in Bucuresti in apropiere de cartierul Militari?
Astept fanii guppy din Bucuresti si din apropiere de cartierul Militari sa posteze aici.

acvarist batran
[Yahoo!]
 
Forum Index » Vivipari
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com