[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
cumpar spray bar  XML
Forum Index » Atelier (DIY) & Hardware
Author Message
scorpionul
Aquamaster
[Avatar]

Joined: 26/11/2011 22:13:12
Messages: 3090
Location: Bucuresti Drumul Taberei
IP:
Offline

sincer? si eu l-am intrezarit dar nu am vrut sa dau apa la moara. Dar acum zarurile sunt aruncate si manusa ridicata

armonia vietii consta in echilibrul pe care il asiguram
[Yahoo!]
Shubi
CNC-ist de frunte

Joined: 25/03/2012 13:43:16
Messages: 2463
Location: Timisoara
IP:
Offline

Dragilor, am ramas surprins astazi, inconjurat de tot felul de licori mai mult sau mai putin mentolate, in mod placut. In timp ce-mi faceam "the greek siesta", un obicei atat de ravnit de intreaga lume nipona, prin fata pensionului unde suntem cazati a trecut un utilaj ca si-n imaginea de ma jos. Nu facea nimic, baga doar un jet de apa pe asfalt cu un......spraybar identic ca cel facut de chaseyoung.
Utilajul....nou nout, pe semne c-au definitivat conceptul tehnologic, au vazut filmuletul.....altfel nu-mi explic.
Era pacat sa nu va tin la curent.....zic si eu.
Era bine dace se facea marca inregistrata spraybar-ul....dar acum e tarziu, cred.....

image
koala
Batran si obosit
[Avatar]

Joined: 05/03/2002 02:00:00
Messages: 23583
Location: Bucuresti
IP:
Offline

Niste nesimtiti, asta e clar!
Au furat proectu', fara nici o jena!

Samson & Delilah (2002) - Marele African (2007) - Angels in heaven (2010) - Life is like a box of chocolates (2011) - Nemo's House (2012) - The Big One (2012) - Cubul (2013) - The Return (2014) - Back to the roots (2015) - Un sumatran, doi sumatrani (2020)
paradoxx
Aquamaster
[Avatar]

Joined: 06/07/2013 01:33:53
Messages: 3441
Location: Prin tara
IP:
Offline

@CHasey...baga niste inele de ceramica cele mai ieftine in locul bilelor acelea negre deplastic si indeasa deasupra putin burete mai fin,din acela crem la 4-5 lei din magazinele de acvaristica.
O sa iti ia din puterea filtrului si nu o sa iti mai agite atat de mult apa.
Si totusi mi-a placut ideea cu ceapa taiata solzisori(julien)

image

image


sau daca nu dispui de bani,ia macar un burete mai maricel la 7 lei si bagal acolo,cu tot cu bilelele ce mai poti indesa(automat,buretele se spera a ocupa cat mai mult loc)

image

This message was edited 6 times. Last update was at 05/07/2014 16:57:02


Sunt Mandru ca sunt SUMA DEFECTELOR MELE 1488
[Email] [Yahoo!]
 
Forum Index » Atelier (DIY) & Hardware
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com