[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
ciclide de malawi si discusi  XML
Forum Index » Vanzari
Author Message
dragos
Member

Joined: 24/05/2008 16:53:41
Messages: 200
Location: focsani
IP:
Offline

Vind:

Labidochromis Caruelus- 12 juvenili 7-8 cm
pseudotropheus acei msuli- 10 juvenili 7-8 cm
pseudotropheus demasoni- 12 juvenili 5-6 cm
pseudotropheus elongatus chewere -O familie (un mascul+3 fete care au avut pui) si inca vreo citiva pui foarte jmecheri' de diverse dimensiuni...nu stiu citi...care au scapat dintre cei nascuti in bazinul comun.

Pretul pentru toti africanii (cca 40 buc) este de doar 300 lei. Nu doresc sa ii vind pe bucati deoarece pt a ii prinde trebuie sa golesc bazinul si nu vreau sa fac asta de mai multe ori.

Deasemenea mai gasiti la mine cam tot timpul discusi spoted de diverse dimensiuni (momentan am de dat intre 4 si 12 cm)

Iata si citeva poze :
image
image
image
image
dragos
Member

Joined: 24/05/2008 16:53:41
Messages: 200
Location: focsani
IP:
Offline

Discusii au fost maritati ori sunt deja logoditi (a se citi rezervati ).......



Au mai ramas de dat doar ciclidele de malawi:

Labidochromis Caruelus- 12 juvenili 7-8 cm
pseudotropheus acei msuli- 10 juvenili 7-8 cm
pseudotropheus demasoni- 12 juvenili 5-6 cm
pseudotropheus elongatus chewere -O familie (un mascul+3 fete care au avut pui) si inca vreo citiva pui foarte jmecheri' de diverse dimensiuni...nu stiu citi...care au scapat dintre cei nascuti in bazinul comun.

Daca cineva ii ia pina la sfirsitul saptaminii viitoare (11-18 februarie) pretul se reduce la 250 lei pt toti.
 
Forum Index » Vanzari
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com