[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
2 consideratii.  XML
Forum Index » Plante de acvariu
Author Message
Porcu
Faraonu'
[Avatar]

Joined: 01/03/2002 09:35:00
Messages: 11163
Location: Egiptu' Antic
IP:
Offline

kirucd wrote:sint curios unde putem ajunge

In cel mai rau caz la bann-i impartiti cu generozitate in stinga si-n dreapta ....... in cel mai bun caz, nicaieri. Cazuri intermediare sint o multitudine .

Particulele toxice se vor evapora de pe forum, forum care, se stie, actioneaza repulsiv, se autoepureaza chiar si fara interventia Acvaristului schimbator de useri .

Poze: smilie ... Poze cu plante
mael222
Junior member

Joined: 15/06/2012 06:07:24
Messages: 22
IP:
Offline

Porcule, daca iriti multa lume, inseamna ca eu trebuie sa ies. Porcu e de-al forumului. Porcule, tu esti de lapte, vai de voi.
stefanp
Moderator

Joined: 06/09/2011 17:31:23
Messages: 9473
Location: Falticeni/Iasi
IP:
Offline

Bine prietene, sa intelegem ca noi toti suntem nebuni si multi altii care recomanda niste chestii si doar tu ai dreptate.

Asteptam sa te citim prin reviste straine de specialitate. Pana atunci, e vai de noi...

Zambesc chiar de traiesc in conditii austere, caci bucuria mea se trage din alte sfere ! Jurnal acvariu (proiect finalizat) | Unu' micu' pentru creveti (proiect finalizat) | Borcanu' lu' Grigore (proiect finalizat)
Incercare de aquascaping (proiect finalizat) | La munte - nano (finalizat) | Highway to hell (finalizat) | The great Danish | Dennerle tank

Romanian Aquascaping Contest 2016

Blog despre acvaristica

Despre Dennerle
[WWW]
Lazar Ginel
Ogar batran
[Avatar]

Joined: 18/01/2005 12:14:27
Messages: 1755
Location: IASI
IP:
Offline

Din lipsa de timp ,nu am mai fost prezent, asa de des pe forum......dar cind am timp sunt acelasi .
Deci ...... scurt si concret.
1. Topicul se inchide .
2 .mael 222 este banat
3. prietenii stiu de ce .


Ogar batrin dar.... cu miros fin
 
Forum Index » Plante de acvariu
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com