[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Vand plante!  XML
Forum Index » Vanzari
Author Message
Lazar Ginel
Ogar batran
[Avatar]

Joined: 18/01/2005 12:14:27
Messages: 1755
Location: IASI
IP:
Offline

:o Vand urmatoarele plante toate acestea vor fi expediate intrun singur colet pentru costuri de transport mai mici :1 buc. Aponogenton ulvaceus ,planta matura 45cm.inaltime si in numar de 20frunze ---4 buc .Nymphea lotus rosu ,plante puii 15-20 cm cu un numar de 4-6 frunze.---- 1 buc Echinodorus X barthii ,gen Tropica,planta matura , 25 -30 cm inaltime ,cu 8-9 frunze,---- 5 buc Alernanthera reinecki plante la 15-20 cm .---- Ludwigia glandulosa, 10cm cam 4 fire toate acestea la 2.100.000 milioane lei ,trimise prin Fan Curier eu platesc 1/2 din transport beneficiarul 1/2 O.k astept pm.

Ogar batrin dar.... cu miros fin
Dolly
Dust in the wind
[Avatar]

Joined: 06/07/2004 10:53:13
Messages: 4562
Location: Bucuresti
IP:
Offline

lazarginel wrote::o Vand urmatoarele plante toate acestea vor fi expediate intr-un singur colet pentru costuri de transport mai mici :1 buc. Aponogenton ulvaceus ,planta matura 45cm.inaltime si in numar de 20frunze ---4 buc .Nymphea lotus rosu ,plante puii 15-20 cm cu un numar de 4-6 frunze.---- 1 buc Echinodorus X barthii ,gen Tropica,planta matura , 25 -30 cm inaltime ,cu 8-9 frunze,---- 5 buc Alernanthera reinecki plante la 15-20 cm .---- Ludwigia glandulosa, 10cm cam 4 fire toate acestea la 2.100.000 milioane lei ,trimise prin Fan Curier eu platesc 1/2 din transport beneficiarul 1/2 O.k astept pm.

Total off topic - dar am si eu o mica nedumerire: de ce toate posturile tale debuteaza cu asta de se holbeaza asa - :o Are vreo legatura cu contextul si nu m-am prins eu sau iti place asa de mult de el? Ca zimbareti sunt destui, slava domnului...
Jack
Member
[Avatar]

Joined: 19/01/2005 11:16:44
Messages: 171
Location: Com Pantelimon
IP:
Offline

Hi hi hi hi - cred ca inseamna ceva de genul - "Casca okii ca e important!"

"All that we do is touched with ocean yet we remain on the shore of what we know." Richard Wilbur
 
Forum Index » Vanzari
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com