[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: teo888
Forum Index » Profile for teo888 » Messages posted by teo888
Message
o parte din pesti si plante au deja alti stapani si restul le-am rezervat in ordinea in care am primit mesajele. deocamdata nu mai am altele, voi posta la urmatoarea tunsoare alta donatie.
multumesc, se poate inchide.
salut!
dupa tunsoare, am de donat un lighean mic cu Heteranthera zosterifolia. Egeria densa, Limnophila aquatica si Micranthemum umbrosum.

de asemenea, donez pui xifo de la 1 la 3 cm. prefer sa dau plantele impreuna cu pestii, nu separat.

rog ridicarea lor de la metrou costin georgian. (din lipsa de timp nu trimit in alte orase).
cu mare placere!
plantele sunt rezervate pt moment. multumesc
salut!
donez mai multe fire de Micranthemum umbrosum, Heteranthera zosterifolia, Egeria densa, Limnophila aquatica.
plantele de ridica de la metrou costin georgian.


pestii sunt rezervati, multumesc.
salutare!
donez 2 masculi xifo rosii cu coada neagra si 3 femele foarte tinere.
ofer si multe fire de Micranthemum umbrosum si Limnophila aquatica.
prefer ca toate sa ajunga intr-un singur acvariu.
donez urgent un mascul xifo frumos si sanatos (il dau pentru ca am 2 masculi si se bat).
am primit plantele!! sunt foarte frumoase! multumesc atat pentru plante cat si pentru sfaturi!
bine v-am gasit! Numele meu este Teodora si locuiesc in Buc. Pe forum intru de ceva timp, dar, rusine mie, abia acum ma prezint.
cand eram copil am avut un acvariu micut, dar fiind prea mica nu ma ocupam de ingrijirea lui.

acum insa, am un acvariu de 110 l, in care locuiesc 4 zebre,( 3 F+1M), 3 xifo (2F+1M), 2 molly mititei si 2 cory. ca plante am anubias, egeria densa, echinodorus tenellus si cryptocoryne, dar il voi planta cu mai multe specii.
iar pentru asta imi petrec un numar destul de mare de ore, pentru a incerca sa imbunatatesc permanent calitatea acvariului meu.

ma bucur de cunostinta!
salut!
mai ai plante disponibile? ma intereseaza si pe mine!
stau aproape. mersi!
cumpar 3 pui guppy, 3 xifo si 2 molly
cumpar plante acvariu din urmatoarele specii: anubias coffeefolia, echinodorus, valisneria gigantea.
ma pot deplasa in orice zona a bucurestiului.
s-a dat astazi. se poate inchide. multumesc.
donez urgent un sanitar de aproximativ 20 cm. acvariul meu a devenit mult prea mic pentru el. mi-ar placea mult sa mearga intr-o noua casa suficient de spatioasa pentru el. il pot livra personal in Bucuresti.
 
Forum Index » Profile for teo888 » Messages posted by teo888
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com