[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: regreta
Forum Index » Profile for regreta » Messages posted by regreta
Message
Gata ....acvariile au fost date intr-o ora ....au mai ramas peshtii.
Salve.......donez 3 acvarii cu urmatoarele dimensiuni
A- L 180cm/l50cm/h60cm
B- L 130cm/l40cm/h60cm
C- L 40/l40cm/h60cm
Peshti- Una pereche de Ciclasoma Managuense (reproducatori)
Una bucata Ciclasoma Biocelatum
Doua bucatzi Ciclasoma Severum
Doi plecostomus 1Ghibiceps shi un Hypostomus
-----cam 20 de pui Managuense


Doritorii sa sune cu incredere la 0723 365240 (Pompiliu Buleu) Regreta
PARDON !!! (sunt distrat ) MANAGUENSE
....eshti pe aproape Koala..... BLeed de curiozitate cum naiba vine asta ( imi plac mult, pacat ca nu ai o pereche(
De curiozitate poti sa imi spui ce culoare predominanta au? sau o poza reala...sau un link cu o poza de pe net asemanatoare. ......da cu gugalu shi cauta Nandopis Nicaraguense.
Au mai ramas doi..........
Donez 3 bucatzi ( 16 - 19 cm lungime)de Nandopsis Managuense maturi .....sin pacate sunt masculi totzi . Specific ca sunt peshti teritoriali shi destul de agresivi ,de asemenea va trebuie un bazin destul de maricel .

Telef.0723 365 240 ( Pompiliu )
Ehee....dihania cu care te-ai ales,e aspra rau! Cred ca va trebui sa-tzi iei shi o botnitza shi lesa .......Sa-tzi traiasca ,eshti primul pe care il shtiu cu "Dihanie" de pe forum.(daca gresesc ....scuze!)
Gogule pe mine m-a lasat fara aer.....pardon fara dioxid de carbon.....parerea mea e ca NU E FRUMOS deloc! ...asta e daca nu e frumos ....nu e frumos! Dar sunt convins ca in 3-4 luni de zile o sa ai ce aratzi....Succes!
......place shi la pupila mea......are atmosfera faina ,Felicitari!
Vino la intalnirea duminicala. Se rezolva.
Da coane ! nu e frumos (inestetic) dar e simplu .....eu am gasit o alta metoda ,putzin mai complicata ,uita-te la galeria mea!
Sa-tzi traiasca shi vezi cum faci sa-i inmultzeshti.......Tzi-ash fi recunoscator daca ai da shi sursa de achizitzie! merci......
Pregatitzi-va de o surpriza.....o sa postez ceva poze luni.
Mai ashtept ....inca nu s-a rezolvat.
Exceptzional......ma bucur ca s-a nimerit un mascul. Sa fie intr-un ceas bun
Eeee......asta da ! Este unul din cele mai faine decoruri pe care le-am vazut.
Tzi-am dat PM ....merci eshti un boier!
Cumpar sau primesc cu mare placere una bucata femela de Severum.....asta daca e mai mare de 10 cm.
Avind in vedere ca sunt total afon cu partea electrica......poate imi face shi mie careva mai priceputeanu o instalatzie de moonlight.....contracost desigur.
 
Forum Index » Profile for regreta » Messages posted by regreta
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com