[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: drilea
Forum Index » Profile for drilea » Messages posted by drilea
Message
1. Ansamblu acvariu+suport Jebo (original)
- dimensiuni acvariu: 61x31x42 (fara capac, deci 72l)
- material: plexiglass, colturi rotunjite
- 2 x 15w, unul Sera Flora, unul Hagen
- capac din aluminiu
- termostat aquael 100w (dintr-ala nou), mai are garantie, are acte;
- filtru extern Tetra EX600, inca in garantie; se da cu acte;
- sistem CO2 - Aquamedic + pompa resun mini; ambele au acte;
- suportul are exact forma acvariului, 2 usi verticale, culoare gri, ca si acvariul
- se vede in pozele de aici:
http://www.acvariu.ro/coppermine/thumbnails.php?album=323

2. Accesorii:
- inca 2 neoane Sylvania daylight
- teste Sera pentru apa: ph, kh, gh
- termomentru Marina
- spirulina, aqutan, florapride, activant, etc. etc. etc.,
- priza programabila digitala

+ substrat :-) Salut. Stiu ca e putin, dar daca te hotarasti, 4 milioane as putea sa dau pe cele de mai sus....putem discuta pe tema asta?
sorry....mai mult ma depaseste ca buget ;)
are si suport?
Ma risc sa intreb. 600 ron?
Primul venit, primul servit.S-a "dat".Rog un moderator sa aiba amabilitatea sa inchida topicul.Multumesc ;)
PM sau la mail
inscris@yahoo.com
Vand pe pret de nimic un suport tip juwel rio 400, (cumparat de la mosu, era pe magazinul on line 2.500.000 la un moment dat). 1.50 m lungime, 50cm latime, 70 cm inaltime, pal rezistent, 2 compartimente interconectate, etc. Vreau 1.500.000 pe el. Nu asigur transport.
Buna ziua !
Doresc sa cumpar un acvariu nou cu urmatoarele dimensiuni :

1.50m x 50x 60 cm din sticla [ minim 10mm grosime - facut cu intaritoare si tot tacamul ]


Cumpar si capac manufacturat pentru el ptr. 3 - 4 neoane.

Astept o oferta de pret. Ofer in avans 50 % din valoare si 50% la finalizare. Multumesc, astept raspunsuri de la voi, ca nu am mai intrat de mult si nu mai stiu cine mai face si la ce bani ;)

edited by koala :
... am reparat o mica greseala datorata probabil vitezei
... misto dimensiuni , iar daca imi permiti o sugestie, as zice sa ii faci latimea tot de 60 cm ...
Salut.Asa lua-o eu pentru fi-miu.Ce altceva trebuie sa cumpar ca sa nu o chinui (ma refer la acvariu, etc.Mersi).Daca ai si un link cu o poza, ms mult.
Salut.Banuiesc ca nu ai cum sa il trimiti in Bucuresti :-(

:o
Salut.Cat vrei pe acvariul descris mai sus?
Salut......ce zici sa-ti dau la schimb

http://www.steves-digicams.com/2002_reviews/nikon4300.html

cu card de 256 Mb, acumulatori, charger? Eventual si o diferenta rezonabila in lei :-)
Salut.Nu stiu daca am pus bine aici anuntul.Bantuiam pe net si am dat de anuntul asta

http://www.okazii.ro/catalog/1150928/altele/Tuburi-CO2.html

Vedeti si voi daca va intereseaza...Mentionez ca eu nu am nici o legatura cui vanzatorul (care e din Craiova de altfel).
Poate nu mai are lumea bani....Daca vrei, pot sa iti dau la schimb diverse chestii din domeniul celuilalt hobby al meu, antichitatile...
Salut....Are ceva daca spui ALTEX ?
:-)

Atunci asa sa-i ramana numele ......Rog pe un moderator binevoitor sa inchida topicul si..... sa-mi traiasca noul acvariu ! :bcoarda:
:18: 1 milion-valabil doar maine, ca daca nu, la banii astia i-l cumpar eu si mai imi fac un acvariu :-d
chiar ca m-ati bagat in ceatza......
adica :masca: ? In vacanta? Din tara ?.....cumva ban ?
:18: 1.300.000 haideti mai....ca ajunge omu sa va dea bani ca sa il luati
 
Forum Index » Profile for drilea » Messages posted by drilea
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com