[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: razvan1207
Forum Index » Profile for razvan1207 » Messages posted by razvan1207
Message
felicitari pentru acvariu, arata foarte bine! la refmat cat te tine o rola? este mai ok decat ciorap?
daca trimiti in bucuresti, sunt interesat
Salut! Ai pm
perechea trebuie lasata impreuna cu puii,ei au grija de ei si-i protejaza cam 6 saptamani. comportamentul aresiv este normal.
koala wrote:Foarte misto proiectul, felicitari!

@alinutz80: Filtrele acelea sunt construite in genul clasicului "burete bolborositor" de pe vremuri... pur si simplu, este o bucata de burete mare (pusa/fixata intr-o laterala a bazinului) si care actioneza ca un perete "permeabil" care filtreaza apa si opreste murdaria... actionarea filtrului se face cu o pompa de aer si o teava cu cot din care apa curge, din "camera interna" pe deasupra buretelui, direct in bazin. Cauta pe net, ca sunt zeci de video-clipuri.



este filtru tip Hamburg cel la care te referi
Salut! la varianta de acvariu waterbox de la coral farm lampa AI nu este inclusa. am intrebat personal la ei treaba asta. parerea mea este sa incerci si pe olx ca am vazut nano cuburi aio si acolo, poate te ajuta
ai pm
foarte frumos, felicitari! se vede foarte multa munca acolo.
 
Forum Index » Profile for razvan1207 » Messages posted by razvan1207
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com