[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: andreieugen.trofi
Forum Index » Profile for andreieugen.trofi » Messages posted by andreieugen.trofi
Message
Vand filtru extern eheim ecco pro 300 v 2036 plin cu burete siporax si bioballs, furtune in si out pret 400, filtru eheim aquaball 180 - pret 180. Predare personala sector 3. Multumesc
Cumpar Vellisneria nana, gigantea si spiralis. Buciresti sector 3
S-au dat multumesc! Se poate inchide, multumesc!
Vand acvariu Classica Ego 63l, filtru de colt JBL Cristal, incalzitor, minciog, termometru, aspirator manual substrat. Pret 300 lei. Predare personala sector 3.
Din lipsa de timp se doneaza 2 carasi blue oranda, predare personala bucuresti sector 3. Tel 0764551151.
Buna ziua,

Se vand urmatoarele:

-Acvariu Eheim 240l 120x40x50 (prezinta zgarieturi fine de la nisip) + stand Eheim ( prezinta uzura) + capac home made ( din alucobond , fara instalatie de iluminare, cu 2 fan-uri pentru racire) -600 lei
- Incalzitor Tetra 150w pentru acvariu 300-450l - 90 lei
-Incalzitor Resun RH9000 -30 lei
-Hranitor Jbl - 130 lei
-Filtru extern Sun Sun HW-303B cu un sertar plin cu siporax -280 lei
-Acvariu 30l cu capac si bec -110 lei
-Pompa Aqua-El 2000l/h -100 lei
-Acvariu 30 l cu capac si neon - 110
-Pompa valuri Sun Sun 2 buc -50lei(cea mica 20, cealalta mare 30)
-filtru extern jbl (pierde apa, rotor 1 nou si cel vechi) -150
-2 Egg Tumbler - 30 lei/buc

Predare personala in Bucuresti Sector 3 (Piata trapezului).Pentru detalii si pozenpe whatsapp la 0764551151.

Multumesc!

-

Vand acvariu 150x50x45cm cu intarituri in H home si are un filtru home made pe toata latimea acvariului cu o lungime de 10 cm, capac home made cu instalatie cu 2 neoane x36w (hidroizolate) si 2 ventilatoare, stand home made(aspect placut). Nu se livreaza prin curier!!Pret 600 lei.
Pereche Cyrtocara Morii depunatori 120 lei
3 Perechi Haplochromis nyererei 120 lei
3 Perechi Caeruleus 120 lei
2 Masculi Livinstone unul 14-16cm, unul 10 cm 70 lei
1 Mascul Pseudotropheus elongatus mpanga 30 lei
4 Acei Msuli 100 lei 8-12 cm nu stiu ce sunt masculi sau femele
O pereche interruptus 30 lei
Synodontis 30 lei nu stiu ce este mascul sau femela.

Predare personala in Bucuresti, Sector 3
Vand acvariu 150x50x45cm cu intarituri in H home si are un filtru home made pe toata latimea acvariului cu o lungime de 10 cm, capac home made cu instalatie cu 2 neoane(hidroizolate) si 2 ventilatoare, stand home made(aspetc placut), ca si filtrare filtru jbl e 900 si sun sun h 304B + pompa din filtrul intern atman cu un debit real de 1400l/h. In acest pret sunt inclusi si pestii aprox 40 ciclide africane(ch44, caeruleus, acei msuli, msongo, livingstone, morii, mpanga si socolofi) avand dimensiuni intre 5cm-18cm. Nu se livreaza prin curier!!Bucuresti Sector 3
Vand pui Caeruleus si Ch44 dimensiuni 1-4 cm, pret 1.5 lei predare personala sector 3, nu trimit in tara!
40 Pui Ch44 2-4cm
35 Pui Interrruprus 1-2 cm
Bonus 20 pui Ch44 sub 1cm

Predare personala sector 3, Bucuresti, tel 0764551151
Pui Labidochromis Caeruleus -2 cm, pret 2 lei/buc - 25buc
Haplochromis ch44 - 1-2 cm - pret 2 lei/buc - 40 buc
Pseudotropheus Interruptus - 1cm, pret 2lei/buc - 36 buc
Salutare,

Doresc sa contruiesc un Sump pentru un acvariu aflat deja in posesia mea cu dimensiunile 150x50x50. Care este dimensiunea necesara pentru acest acvariu (a sump-ului), cum as putea realiza acest proiect fara taierea acvariului. Care sunt costurile pentru un altfel de proiect, daca ma poate ajuta cineva contra cost cu un proiect.


Multumesc!
Buna ziua, detin un acvariu 150x50x50 cu ciclide africane, am 2 filtre externe si o pompa interna. Doresc sa realizez un sump cu beamanimal si sa evit astfel riscul inundarii apartamentul. Care ar fii costul si cine poate ma poate ajuta cu realizarea acestei lucrari. Multumesc!
Cumpar pui Acei Msuli, de preferat in Bucuresti. Multumesc!
Pachet de 20-30(nu stiu exact numarul) 2-4 com Pui Pseudotropheus Interruptus, Se vand la pachet.
Bucuresti, Sector 3.
Salut!

Schimb 6 Hemichromis Lifalili (nu stiu daca sunt M sau F), 3 M, Caeruleus Electric Yellow, 2 Hongi ( nu stiu ce sunt), 1 Johnsonae.

Vreau Pui sau maturi de Pseudotropheus SP. Elongatus Mpanga si Caeruleus.

Multumesc!
Buna ziua,
Cumapar femele Labidochoromis Careuleus, de preferabil in Bucaresti.
Astept pm.
Multumesc
 
Forum Index » Profile for andreieugen.trofi » Messages posted by andreieugen.trofi
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com