[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Messages posted by: Talanelu
Forum Index » Profile for Talanelu » Messages posted by Talanelu
Message
Vand acvariu Jebo cu geam curbat si dulap original si lampa, nu este spart si fara defecte ascunse. Are 240L, dimensiune 120x37x55. Are lampa dar nu stiu daca este functionala. Se va proba. Se poate vedea in Baneasa. Nu este al meu, este al unui prieten. Cine este interesat sa imi lase mesaj si ii dau nr de tel al vanzatorului. Pret 800ron.
Vand PH Meter si EC/TDS Meter 100 ron bucata sau 180 amandoua.
Vând butelie co2 de 10l marca linde , în?l?ime 90,5. Pre? 200 Ron. Revizie valabil?. Pentru detalii l?sa?i pm.
Vand butelie co2 otel marca linde de 7,5Kg (10L) 300 ron. Revizie valabila . Are inaltime pana in robinet 65cm.
Pentru detalii sau poze lasati PM.
Vand butelie co2 otel marca linde de 7,5Kg (10L) 300 ron. Revizie valabila . Are inaltime pana in robinet 65cm.
Pentru detalii sau poze lasati PM.
Vand Butelie Co2 de 10L marca linde cu revizie pana in 2023. 200 ron. Pentru mai multe detalii pe PM.
Vand butelie co2 otel marca linde de 7,5Kg (10L) 300 ron. Revizie valabila pana in 2025. Are inaltime pana in robinet 65cm.
Pentru detalii sau poze lasati PM.
Am spus de kitul de cablu de ambreiaj universal pentru ca din cat imi aduc aminte contine opritori si tot ce ar avea nevoie.

http://www.romimoto.ro/Catalog-ULEIURI---SOLUTII---SCULE-Scule-Truse-scule-1901/Kit-reparatie-cabluri-LOUIS-10019100-37000147

Costa doar 23 ron si contine tot ce ar avea nevoie in afara de carabina care mai costa 2-3 ron in piata.
Il poti confectiona tu. Cablu poti cumpara de la moto cablu de ambreiaj universal si carabina o poti cumpara din piata de la obor din zona 6 de unde poti gasi si cablul otelit dar nu au opritori la el cum gasesti la cablul de ambreiaj moto. Nu cred ca te costa mai mult de 50 ron.
Cu placere. Ma bucur ca au ajuns in acvariile voastre. Pestii au fost donati. Se poate inchide. Multmesc.
Donez BlackMoly maturi si pui zona Iancului. Detalii PM
Piatra ponce nu este buna pentru ce va trbuie voua ??? Nu are porozitate asemanatoare, apropiata ?
Bine ai venit.
Merci. Sper sa nu ma vindec de microb prea curand si sa reusesc sa imi fac marinul mult visat.
Buna ziua. O noua modificare. https://postimg.org/gallery/lj2ie0xk/
Sper sa va placa. Urmeaza pe viitor sa iau unul mai mare. Un cub de 80 pe care la un moment dat sa il transform in marin.
Salut. Cum si de ce se foloseste acest clips? Nu am marin dar sunt curios.
Schimb butelie CO2 10L revizie valabila din otel marca Linde cu filtru extern sau diverse acvaristica de apa sau chiar marina.
Pentru detalii lasati PM
Si orasul de unde esti.
Vand butelie CO2 marca linde. Revizie valabila. 150 ron.
Detalii pe PM
Vand butelie co2 10 kg marca linde. 250 ron. Revizie valabila. Pentru mai multe detalii lasati PM.
 
Forum Index » Profile for Talanelu » Messages posted by Talanelu
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com