[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
salut!  XML
Forum Index » Despre noi
Author Message
geo13
Member

Joined: 23/05/2009 10:50:12
Messages: 113
Location: Bucuresti -Colentina colt cu Teiul Doamnei
IP:
Offline

Ma numesc Ghita George, am un acvariu de 120 l, de peste 10 ani.Lumina cu doua tuburi Aquarelle . Am avut pyrania, oscari, scalari, gurami, gupyi, etc. Acum, dupa ce mi-au murit oscarii , am in acvariu: 7r asbora, 12 neoni, 4 molly, 4 xifo. Plante: Echinodorus, Micranthemum, Valisneria spiralis, Ceratopteris.
Am intrat pe acest site cautand informatii despre realizareea unei instalatii de CO2. Am o butelie de stingator incendiu, regulator presiune. Vreau sa cumpar cat de curand reactor, analizor Ph. Incerc sa-mi dau seama de ce mi-ar trebui urmarind site-ul, unde am gasit multe discutii interesante.
[Email] [Yahoo!]
LUPmic
Senior member

Joined: 26/05/2008 09:28:07
Messages: 1182
Location: Bucuresti, Berceni
IP:
Offline

Bine ai venit!!! Referitor la regulator, ce marca e? Poti pune poze?
[Email] [Yahoo!]
geo13
Member

Joined: 23/05/2009 10:50:12
Messages: 113
Location: Bucuresti -Colentina colt cu Teiul Doamnei
IP:
Offline

regulatorul l-am avut de la o instalatie de analiza a aerului de acum 20 ani, RDG, de la care am pastrat regulatorul cand s-a casat. Daca stiam la ce o sa le folosesc, pastram si buteliile, supape etc.
[Email] [Yahoo!]
narcis.b
Membru de baza
[Avatar]

Joined: 22/05/2009 09:43:00
Messages: 447
Location: Constanta
IP:
Offline

Binea ai venit! Regulatorul are si reglaj fin? In ceea ce priveste reactorul , sunt ff multe variante,atit bricolaj cit si branduri...conteaza si cit vrei sa investesti...ateptam poze!
[Email]
 
Forum Index » Despre noi
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com