[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Important pentru nou subscrisii pe forum  XML
Forum Index » Coltul incepatorului (apa dulce)
Author Message
Lucian
Administrator
[Avatar]

Joined: 20/12/2001 02:00:00
Messages: 6118
Location: Bucuresti
IP:
Offline

- Dupa ce va faceti contul, ACTIVATI-L DIND CLICK PE LINKUL TRIMIS AUTOMAT DE FORUM PE ADRESA VALIDA PE CARE ATI DECLARAT-O !!!!!!!!
- Daca in interval de 3 (trei) zile un cont nu este activat (adica sa dai click pe linkul trimis automat de forum pe adresa TA VALIDA declarata ), acesta va fi sters. Daca din gresala s-a sters un cont al cuiva care din motive obiective nu a avut timp sa-l activeze (desi in 3 zile .... ) , rog sa-l refaca si sa accepte scuzele noastre.
- Atunci cand cereti ajutorul sau parerea altor colegi de pe forum (asta pentru incepatorii care posteaza apeluri mai mult sau mai putin disperate) dati toate detaliile pe care le cunoasteti (incepand de cand au luat acvariul pana in momentul cand scriu, cu referire la acvariu, pesti, plante, iluminat, intretinere, mancare, etc.), in caz contrar nu e nimeni responsabil de absentza replyurilor!!!
- cautati ca titlul sa fie cat mai sugestiv si in legatura cu problema ridicata.
- cautati pe forum rezolvarea inainte de a pune o intrebare (butonasul acela "Search" pentru asta a fost facut...), cele mai multe probleme ale voastre au fost discutate si s-au dat rezolvari de nenumarate ori

Inainte de a posta pe acest forum cititi Regulamentul.

Va uram "Bine ati venit!" si bucurati-va alaturi de noi de lumea minunata a acvaristicii.

This message was edited 1 time. Last update was at 05/05/2011 11:53:03

jedja2
Unripe member

Joined: 26/11/2015 16:27:10
Messages: 3
IP:
Offline

Ini?ial am f?cut un cont ?i nu am primit nici un link de activare.... Degeaba m-am dat peste cap sa-l refac, nu a func?ionat pentru adresa de e-mail aparea ca fiind deja inregistrata. Se poate s? mai activez contul respectiv?
Lucian
Administrator
[Avatar]

Joined: 20/12/2001 02:00:00
Messages: 6118
Location: Bucuresti
IP:
Offline

Dupa cum vezi contul tau este activ, altfel nu ai fi avut cum sa postezi. Bine ai venit!
P.S. nu mai scrie cu diacritice pentru ca softul pe scheletul caruia este cosnstruit forumul nu le suporta si arata urat - ca mai jos
Ini?ial am f?cut un cont ?i nu am primit nici un link de activare.... Degeaba m-am dat peste cap sa-l refac, nu a func?ionat pentru adresa de e-mail aparea ca fiind deja inregistrata. Se poate s? mai activez contul respectiv?


„Singurele lucruri care se intampla rapid intr-un acvariu sunt cele rele. Lucrurile bine facute se observa in timp si necesita rabdare, rabdare, rabdare...”
jedja2
Unripe member

Joined: 26/11/2015 16:27:10
Messages: 3
IP:
Offline

Vorbeam despre un alt cont. Acesta pe care il folosesc l-am creat ptr. ca nu am reusit sa-l activez pe celalalt. Dupa cum v-am spus, nu am primit nici un mesaj de activare ptr acel cont.
koala
Batran si obosit
[Avatar]

Joined: 05/03/2002 02:00:00
Messages: 23583
Location: Bucuresti
IP:
Offline

jedja30 wrote:Vorbeam despre un alt cont. Acesta pe care il folosesc l-am creat ptr. ca nu am reusit sa-l activez pe celalalt. Dupa cum v-am spus, nu am primit nici un mesaj de activare ptr acel cont.

Pai, spune-ne care era contul ala (ce username).
Incercam (daca e posibil) sa-l activam/reactivam.

Oricum, nu vei ramane cu 2 conturi, dar vei putea opta pentru unul dintre ele.

Samson & Delilah (2002) - Marele African (2007) - Angels in heaven (2010) - Life is like a box of chocolates (2011) - Nemo's House (2012) - The Big One (2012) - Cubul (2013) - The Return (2014) - Back to the roots (2015) - Un sumatran, doi sumatrani (2020)
jedja2
Unripe member

Joined: 26/11/2015 16:27:10
Messages: 3
IP:
Offline

Celalalt id era jedja. Nu ma intereseaza sa am 2 conturi. Dar daca se poate activa, il prefer pe celalalt. Multumesc mult.
koala
Batran si obosit
[Avatar]

Joined: 05/03/2002 02:00:00
Messages: 23583
Location: Bucuresti
IP:
Offline

Stai sa verific.

Samson & Delilah (2002) - Marele African (2007) - Angels in heaven (2010) - Life is like a box of chocolates (2011) - Nemo's House (2012) - The Big One (2012) - Cubul (2013) - The Return (2014) - Back to the roots (2015) - Un sumatran, doi sumatrani (2020)
koala
Batran si obosit
[Avatar]

Joined: 05/03/2002 02:00:00
Messages: 23583
Location: Bucuresti
IP:
Offline

Rezolvat, identificat, modificat, blocat... acum ai contul dorit!

Samson & Delilah (2002) - Marele African (2007) - Angels in heaven (2010) - Life is like a box of chocolates (2011) - Nemo's House (2012) - The Big One (2012) - Cubul (2013) - The Return (2014) - Back to the roots (2015) - Un sumatran, doi sumatrani (2020)
jedja
Junior member

Joined: 27/11/2015 15:30:50
Messages: 16
Location: Bucuresti
IP:
Offline

Nu stiu cum ati rezolvat, din 2 conturi nu ma puteam loga cu nici unul....
koala
Batran si obosit
[Avatar]

Joined: 05/03/2002 02:00:00
Messages: 23583
Location: Bucuresti
IP:
Offline

Nu stiu ce faci tu, pe bune!
O sa ti-l modific pe asta de acum...
- il redenumim cum vrei tu (adica jedja)
- iti ramane aceeasi parola, cea cu care te-ai logat acum.


Later edit: Gata, am rezolvat... iesi de pe forum si incearca sa te loghezi cu user=jedja si parola=cea actuala.

This message was edited 1 time. Last update was at 27/11/2015 15:45:20


Samson & Delilah (2002) - Marele African (2007) - Angels in heaven (2010) - Life is like a box of chocolates (2011) - Nemo's House (2012) - The Big One (2012) - Cubul (2013) - The Return (2014) - Back to the roots (2015) - Un sumatran, doi sumatrani (2020)
jedja
Junior member

Joined: 27/11/2015 15:30:50
Messages: 16
Location: Bucuresti
IP:
Offline

Am nevoie de ceva date de contact, in caz ca nu functioneaza. Nu de alta, dar nu mai am nici un e-mail cu care sa pot crea un alt cont.
Lucian
Administrator
[Avatar]

Joined: 20/12/2001 02:00:00
Messages: 6118
Location: Bucuresti
IP:
Offline

ti-am trimis mail mai multe adrese. Pentru a ramane aici, cand aveti probleme cu forumul si nu va puteti loga puteti trimite mail pe adresa office at acvariu dot ro


„Singurele lucruri care se intampla rapid intr-un acvariu sunt cele rele. Lucrurile bine facute se observa in timp si necesita rabdare, rabdare, rabdare...”
n3bunyky
Junior member

Joined: 18/07/2017 08:31:46
Messages: 97
IP:
Offline

ma ajuta si pe mine cineva sa creez un topic nou? nu reusesc. va multumesc

NU TE PUNE CU POSTU CA ARE MINTEA ODIHNITA
[Email]
Silviu Man
Aqua Man
[Avatar]

Joined: 10/01/2017 16:02:12
Messages: 6464
Location: Barlad
IP:
Offline

n3bunyky wrote:ma ajuta si pe mine cineva sa creez un topic nou? nu reusesc. va multumesc


Du-te pe "Forum Index" apoi pe sectiunea unde vrei sa postezi si apasa "New Topic".
Ii dai un titlu, in cimpulde jos scrii si apoi selectezi "Submit". Daca vrei sa corectezi ceva apesi "Edit" si din nou "Submit".

Daca as putea cumpara timp ... as fi cel mai sarac om de pe fata Pamintului!

O Gradina Nano - The Worship of the Stones - What Dreams May Come - Un nano ... Literati

In lucru : Wabi Kusa - Dutch Style by Rodo si Silviu
Si una off-forum : Viata grea, de acvarist familist
[Email]
 
Forum Index » Coltul incepatorului (apa dulce)
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com