[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Vând CRYPTOCENTRUS PAVONINOIDES ( Blue Spotted Goby)  XML
Forum Index » Bursa marina
Author Message
INESQ
Junior member
[Avatar]

Joined: 03/10/2022 01:39:14
Messages: 36
Location: Romania / Bucharest
IP:
Offline

Motivul pentru care vreau sa îl dau e ca din tot acvariul se bag? in gaura unde e ?i Firefish-ul…ca nu am fost inspirat când am f?cut aquascape-ul sa iau in considera?ie sa am mai multe g?uri sub pietre la nivelul nisipului.. deci ca sa nu ajung cu ei sa fie stresa?i sau altceva vreau sa renun? la el

Anun?ul este valabil doar pt Bucuresti, îl pot livra personal , pre?ul acestuia este de 150lei
[Thumb - IMG_1595.jpeg]

INESQ
Junior member
[Avatar]

Joined: 03/10/2022 01:39:14
Messages: 36
Location: Romania / Bucharest
IP:
Offline

Tin sa men?ionez ca eu unul l-am cump?rat ca yellow watchmen goby deci posibil sa fie femela ?i sa î?i schimbe culoarea mai târziu in galben aprins când devine mascul ca momentan are doar o mic? tenta ce duce spre galben ?i din ce am f?cut ca research cred ca e blue din cauza albastrului de pe aripioarele de sub burta ?i de la coada si din ce am mai v?zut si la tropheus pe site, oricum cine e mai vechi in hobby poate sa î?i dea seama mai bine.

This message was edited 1 time. Last update was at 06/06/2023 01:52:18

 
Forum Index » Bursa marina
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com