[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Veverite degu  XML
Forum Index » Alte vietati
Author Message
narcis
Ultrahigh member
[Avatar]

Joined: 04/11/2011 22:32:48
Messages: 2471
Location: pitesti
IP:
Offline

Salutare. Daca e cineva interesat de aceste frumoase veverite, il rog sa ma contacteze. Nu sunt ale mele, m-a rugat cineva. Veveritele se doneaza unor persoane care si le doresc, nu pentru a fi vandute. Pentru cei interesati, lasati va rog mesaj in privat.
[ICQ]
paradoxx
Aquamaster
[Avatar]

Joined: 06/07/2013 01:33:53
Messages: 3441
Location: Prin tara
IP:
Offline

Cate sunt, cum au fost obisnuite, in cusca sau fara ? Intreb pt ca am pisica. Se ofera cusca, etc sau se inmaneaza pur si simplu ? Ma mut la casa mai mare si zic ca as avea spatiu pt ele, dar si chiria e mai mare, implicit mi.ar fi mai simplu daca s.ar dona cu tot cu cusca stiu, si sarac si cu pretentii

Sunt Mandru ca sunt SUMA DEFECTELOR MELE 1488
[Email] [Yahoo!]
narcis
Ultrahigh member
[Avatar]

Joined: 04/11/2011 22:32:48
Messages: 2471
Location: pitesti
IP:
Offline

Nu cred ca iti da ?i cusca. Din ce stiu eu sunt pui, nu stiu cati pui mai are. Cu pisica nu am idee daca se impaca, te documentezi tu inainte. Daca esti hotarat, sa nu pierdem timpul persoanei degeaba, iti caut nr de telefon. Sunt tare dragalase, dar e o responsabilitate mare, au nevoie de custi mari, intretinere, etc.
[ICQ]
paradoxx
Aquamaster
[Avatar]

Joined: 06/07/2013 01:33:53
Messages: 3441
Location: Prin tara
IP:
Offline

Stiu ca au nevoie de custi mari, asta m.a impiedicat sa achizitionez rozatoare in general pana acum. Si nu te deranja, presimt ca desi o sa iiplaca, sotia o sa ma puna sa dorm cu ele in cusca, mai ales ca i.am propus si a acceptat inca un acvariu cu platy albastri tinem legatura in caz ca e disperat de trebuie sa scape de ei si chiar nu are cui sa ii dea

Sunt Mandru ca sunt SUMA DEFECTELOR MELE 1488
[Email] [Yahoo!]
 
Forum Index » Alte vietati
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com