[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
buna dimineata  XML
Forum Index » Despre noi
Author Message
paradoxx
Aquamaster
[Avatar]

Joined: 06/07/2013 01:33:53
Messages: 3441
Location: Prin tara
IP:
Offline

Ma numesc Daniel am actualmente 22 de ani,pasionat dintotdeauna de acvaristica.inca de mic doream acvarii de vis,insa pasiunea a fost intotdeauna mai mare ca bugetul.nu cred ca am vreo rasa de peste favorita,si niciuna care sa imi displaca,poate tocmai de aceea se numeste pasiune.uneori cred ca am o adictie.sunt din mehedinti,si sunt mereu in cautare de pesti si plante. Am 2 acvarii deocamdata,ambele semipopulate datorita bugetului.Accept oricand donatii,si pot fi contactat la orice ora pt orice intrebare.Nu ma consider nici incepator,si mai ales cunoscator.Cu totii invatam,depinde doar de mijloace si modalitati. contact: 0726701604 / 0742647466 mcvasciuc@yahoo.com Poate rubrica mea de prezentare e cam pe larg cu anumite lipsuri,si nu o vor citi prea multi,insa asa am simtit sa o fac. Ape Limpezi!

Sunt Mandru ca sunt SUMA DEFECTELOR MELE 1488
[Email] [Yahoo!]
borsec
Member
[Avatar]

Joined: 12/12/2012 16:38:11
Messages: 132
Location: Bucuresti
IP:
Offline


smilie
asa sa vedem si noi cu ce te lauzi

bere + liber = relaxare
[Yahoo!]
narcis
Ultrahigh member
[Avatar]

Joined: 04/11/2011 22:32:48
Messages: 2473
Location: pitesti
IP:
Offline

Salut si bine ai venit. Asteptam poze cu bazinele tale.
[ICQ]
paradoxx
Aquamaster
[Avatar]

Joined: 06/07/2013 01:33:53
Messages: 3441
Location: Prin tara
IP:
Offline

hehe
mersi de intampinare.nu prea am deocamdata cu ce sa ma laud,o sa fac o
catalogare a tot ceea ce am cum am si DE CE am cum am,de vreme ce o sa
am acces la internet,eu deocamdata avand pc-ul acasa,eu fiind cu pr mea
in gazda.am laptop,dar in gazda nu e net si nici wireless.sa ne auzim cu
bine

Sunt Mandru ca sunt SUMA DEFECTELOR MELE 1488
[Email] [Yahoo!]
mask
Junior member

Joined: 17/03/2011 19:48:54
Messages: 48
Location: Timisoara
IP:
Offline

Salutare, bine ai venit printre noi ! Cu internetul o poti rezolva (modem USB)... asteptam poze ;)
paradoxx
Aquamaster
[Avatar]

Joined: 06/07/2013 01:33:53
Messages: 3441
Location: Prin tara
IP:
Offline

O sa pun poze prin septembrie,cand o sa incep un nou setup,cu dimensiunile de 120/60/60.Sper sa fiu ajutat la momentul respectiv cu sfaturi,indrumari,dar de ce nu poate si cu ceva oferte cu privire la crearea bazinului.Deocamdata pestii mei stau intr-un acvariu comunitar luat de la fostul muzeu de acvaristica din Dr Tr Severin,in care tin pesti cam de toate rasele,ideloc suprapopulat si cu un nivel echilibrat si tot ce le trebuie,insa nu e plantat.Nu se merita puse poze,deoarece telefonul meu a fost spart de sotia mea accidental,iar cu alte telefoane nu se merita,incercarile mele de a face poze au fost nereusite,pestii se misca,etc.

Sunt Mandru ca sunt SUMA DEFECTELOR MELE 1488
[Email] [Yahoo!]
 
Forum Index » Despre noi
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com