[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Priviti si va minunati  XML
Forum Index » Acvarii plantate - Jurnal
Author Message
Vlad_Cluj
Junior member
[Avatar]

Joined: 10/01/2005 13:14:08
Messages: 72
Location: Cluj-Napoca
IP:
Offline

Studiati mai atent acest site www.wizardscave.com/aquarium9.html si veti ramane cu gura cascata cum am ramas si eu can am vazut legatura de leustean in acvariu
[Yahoo!]
PLOAIE84
Junior member

Joined: 15/07/2005 04:24:32
Messages: 46
Location: CONSTANTA
IP:
Offline

a fost pusa pentru a manca ciclidele din ea,presupun
[Email] [Yahoo!]
Vlad_Cluj
Junior member
[Avatar]

Joined: 10/01/2005 13:14:08
Messages: 72
Location: Cluj-Napoca
IP:
Offline

Da cred ca sau pentru otto :sic:. De altfel intreg ansamblul este o bijuterie si s-a lucrat in conditi igience ireprosabile desi se vede ca cineva chiar a depus ceva munca acolo.
[Yahoo!]
Dan_McTudor
Member
[Avatar]

Joined: 02/11/2005 09:55:44
Messages: 264
Location: Finlanda/Helsinki
IP:
Offline

Vlad_Cluj wrote:De altfel intreg ansamblul este o bijuterie si s-a lucrat in conditi igience ireprosabile desi se vede ca cineva chiar a depus ceva munca acolo.

"Ciorba", parca acesta e termenul folosit pe Forum, nu-i asa ?! Ciclizi africani, ciclizi americani, neoni, cat-fish... Tehnic insa, interesant.
[Yahoo!]
fish_lover
Member

Joined: 15/01/2006 21:33:27
Messages: 184
Location: Iasi
IP:
Offline

mei da urat mai e .....

WELCOME to FISH land
[Email] [Yahoo!]
Dalles
Membru banat
[Avatar]

Joined: 29/07/2003 02:16:30
Messages: 2569
Location: Bucuresti-Dr.Taberei
IP:
Offline

Imi place ca tipul s-a gandit la tot, inclusiv la racirea pentru vara si incalzirea pentru iarna.
Nu-mi place insa ca, desi tehnic a iesit perfect, la infatisare seamana cu o cuva industriala. Omul nu s-a deranjat spre partea estetica nici cat negru sub unghie.
Pacat si ca il tine afara. Ultima pagina exemplifica perfect efectul luminii diurne asupra apei unui acvariu, efect despre care s-a tot discutat pe aici (vezi subiectele despre amplasarea acvariilor langa fereastra).

[url=http://www.acvariu.ro/coppermine/index.php?cat=10593] )\
>((º>
)/[/url]
 
Forum Index » Acvarii plantate - Jurnal
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com