[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Acvariu 95 litri net (numai in jud. Constanta)  XML
Forum Index » Vanzari
Author Message
dadu
Member
[Avatar]

Joined: 11/02/2003 13:01:38
Messages: 265
Location: Mangalia, CT
IP:
Offline

-bazin 90/36/36 sticla 6mm, silicon bison transparent, intaritor H, construit de mine in iunie 2009, fara zgarieturi, ciobituri etc, nu am avut probleme cu el, umplut mereu cat sa ajunga la banda de colant negru de sus, la 33,5-34cm.
-capac lambriu pvc imbracat in colant negru, design placut zic eu, rezistent, usor.
-in capac la interior exista suport pentru 2 tuburi de 18W T8 (care se si afla montate), stiu e putin pentru un plantat, se pot monta cu usurinta altele, doar e capac diy. Permite montarea de tuburi de 85cm (T5). Droserele le tineam in exterior, deci in spate ies din capac 2 seturi de fire (pentru cele 2 tuburi montate deja) ce se termina cu conectori tip alimentare HDD/CDROM de la sursa PC. Ofer si un drosel electronic de 18W. (aveam 2 dar al doilea e de negasit)
-incalzitor Aquael 75W, cumparat 2010, stare perfecta.
-pompa aer doua iesiri, stare perfecta, nu e zgomotoasa.
-termometru sera (cel galben)
-o forma de decor, un minciog, un magnet curatat geam, etc, am desfiintat acvariul deci nu mai tin ce nu-mi e necesar.
*** acvariul este curat, gata de livrare personala din comuna Pecineaga (7km de 23 August), nu il trimit nicaieri, nu am drum in Constanta etc, cine vrea sa-l ia il astept. telefonul meu 0761338854
pretul este fix, ca oricum e jenant de mic = 100 lei.

poze in timpul constructiei acvariului http://dadu.sunphoto.ro/Acvariu_principal
ultimul setup http://dadu.sunphoto.ro/Acvariu_principal/52715056
[Email]
 
Forum Index » Vanzari
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com