[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Sera vipan baby (micropan)  XML
Forum Index » Hrana
Author Message
florin27
Member

Joined: 26/09/2004 15:39:44
Messages: 107
Location: Bucuresti, Eroii Revolutiei
IP:
Offline

Dupa 4 saptamani de artemia la niste puiti de scalari, am trecut pe Sera vipan baby (micropan). Nu prea sunt incantati. PArticulele de mancare le iau in gura si le scuipa. Dupa cateva zile de infometare parca au incept sa inghita ceva-ceva. Cei de la magazin mai aveau ceva pentru pui, fara instructiuni in RO sau limba de circulatie, si nu au putut sa-mi dea prea multe detalii. Ce as putea sa mai incerc, ceva mai facil decat cultivarea larvelor de artemia? Mai am niste alvelini care in 3 zile or sa inceapa sa caute de mancare, le voi da artemia la inceput dar nu am gasit decat un mix cu sare la 5 lei plicul care nu ma prea incanta ca si pret.

"Birocratia sufoca miracolul vietii. Proliferarea cotropitoare a birocraþiei e un efect al luarii totdeauna in serios a lucrurilor importante si niciodata a celor cu adevarat importante." (Alexandru Paleologu - DESPRE LUCRURILE CU ADEV|RAT IMPORTANTE)
[Email] [WWW] [Yahoo!]
 
Forum Index » Hrana
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com