[Logo www.acvariu.ro]

Acvariu.ro - forum - Cea dintai comunitate a acvaristilor
  [Search] Search   [Recent Topics] Recent Topics   [Hottest Topics] Hottest Topics   [Top Downloads] Top Downloads   [Members] Member Listing   [Groups] acvariu.ro 
[Register] Register / 
[Login] Login 
Sump si alte acareturi pentru acvariu plantat  XML
Forum Index » Atelier (DIY) & Hardware
Author Message
Radu_B
Membru de baza
[Avatar]

Joined: 10/07/2015 08:15:56
Messages: 312
Location: Bucuresti
IP:
Offline

@Lucian: Stim ca in ultimul timp te-ai ocupat de casa fiului tau si nu de noi (de unde si bancul de mai jos) dar, totusi, ce-ai mai facut la acvariu?



Un cersetor avea obiceiul, timp de 20 de ani, sa cerseasca in fiecare duminica in fata aceleasi biserici si tot de 20 de ani un om ii dadea in fiecare duminica cate zece lei. Intr-o duminica cersetorul primeste doar un leu de la barbatul respectiv, la care cersetorul nedumerit il intreaba:
- Timp de 20 de ani mi-ai dat cate zece lei si acum, dintr-odata imi dai numai un leu, ce s-a intamplat?
- Pai sa vezi: mi-o intrat baiatul la facultate, are nevoie de multe carti, imi cere bani multi si am hotarat sa fac economii cat se poate.
Cersetorul, foarte nervos si nemultumit:
- Pai bine mai omule, tu iti tii baiatul la facultate pe banii mei???!!
Lucian
Administrator
[Avatar]

Joined: 20/12/2001 02:00:00
Messages: 6118
Location: Bucuresti
IP:
Offline

Bun bancul

Acvariul l-am neglijat sau mai academic fac un studiu despre comporamentul mediului acvatic lasat "liber" Unele plante au gasit pe unde sa iasa si au trecut de capac

In rest foarte, foarte putin timp liber (timp in care mai stau cu o geana pe aici) dar e bine


„Singurele lucruri care se intampla rapid intr-un acvariu sunt cele rele. Lucrurile bine facute se observa in timp si necesita rabdare, rabdare, rabdare...”
 
Forum Index » Atelier (DIY) & Hardware
Go to:   
Powered by JForum 2.3.4 © 2012 JForum Team • Maintained by Andowson.com